Bozuk Fotoğraf Kurtarma ve Onarma Programı : En İyi 5

Bozulmuş veya silinmiş resimlerinizi kurtarmakmı istiyorsunuz? O zaman bu makaleyi dikkatlice okuyun aşağıda sizlere sıralayacağımız ücretsiz bozuk fotoğraf kurtarma ve onarma programı yardımıyla Windows, Apple, Android, Flash bellek veya harici hardiskinizdeki silinmiş veya bozulmuş resimlerinizi kurtarabileceksiniz.

Yanlışlıkla veya bir arıza sebebiyle silinen resimlerinizi geri getirmek aslında görüldüğü kadar zor bir işlem değil, cihazınız formatlanmış olsun veya olmasın resimlerinizi, videolarınızı geri getirebilme şansınız vardır. Bu müjdeli haberi verdikten sonra programları incelemeye ve özelliklerine bakmaya geçebiliriz.

1. Stellar Phoenix JPEG Repair

fotoğraf kurtarma programı

Stellar Phoenix JPEG Repair, orjinal verilerini değiştirmeden JPEG yada JPG dosya uzantısına sahip bozuk yada hasarlı fotoğraf ve resim dosyalarını onarabilen kullanışlı bir onarım yazılımıdır.

Bu program belkide kullandığımız en iyi fotoğraf onarım programıdır. Microsoft Windows 10 ve Apple’ın macOS’larında harika çalışıyor.

Özellikleri:

 • Bozuk ve geçersiz JPEG dosya yapısı onarma
 • Bozuk depolama ortamından kurtarılan bozuk fotoğrafları düzeltme
 • Fazla hasar görmüş fotoğrafların küçük görüntülerini çıkartır
 • Aynı anda birden çok JPEG ve diğer fotoğrafları onarır
 • Onarılmış JPEG/JPG ve diğer fotoğrafların önizlemesini sunar

2. File Repair

fotoğraf kurtarma programı

JPG fotoğraf formatı için dosya onarım programı. İphone veya Android akıllı telefonlar dahil olmak üzere bozuk fotoğraflarınızı onarmak için iyi bir araçtır.

Hasarlı dosyayı tarar ve ondan maximum kullanılabilir veriyi çıkartır. Uygulama hataları, sistem çökmeleri ve ağ hataları nedeniyle virüs nedeniyle zarar görmüş dosyaları kurtarabilir ve onarabilirsiniz.

File Repair programını kullanarak bozuk, JPEG, GIF, TIFF, BMP, PNG veya RAW fotoğraflarını onarabilirsiniz.


3. PixRecovery

fotoğraf kurtarma programı

PixRecovery, bozuk JPEG, GIF, TIFF, BMP, PNG veya RAW resimlerini onarır. Kurtarılan veriler (tam sürüm) kullanıcının tercihine göre .bmp veya orjinal dosya biçiminde yeni bir görüntü şeklinde kaydedilir.

Programın kullanımı çok basittir, tıklanacak bir sürü düğme yoktur tek tık ile kurtarma işlemine başlayabilirsiniz. Ayrıca Canon, Epson, Fuji, Nikon vb. gibi cihazlarıda destekler.


4. JPEG Recovery Pro

fotoğraf onarma programı

JPEG Recovery Pro, fotoğraf veya veri kurtarma programlarıyla geri yüklenen bozuk JPEG fotoğraflarını onarmak için kullanışlı bir araçtır. Otomatik olarak arama yaparak klasör ve alt klasör içindeki düzeltmeleri sağlayabilirsiniz.

 • Kaymış fotoğrafları düzeltir
 • Renk kayması olan resimleri düzeltme
 • Fotoğraf parçacıklarını birleştirir

5. Picture Doctor

resim kurtarma programı

Picture Doctor, sadece bozuk resim dosyalarını onaran bir program değildir. Bozuk JPG ve Adobe Photoshop PSD dosyalarınıda kurtarabilir.

Program bozuk grafik dosyalarını geri yükler ve BMP formatına dönüştürür. Ayrıca PSD görüntüleri için katman verilerini kurtarır ve toplu işleme yapar.

Programı indirip ve size e-posta ile gönderilen anahtarla programı etkinleştirme işlemi yapabilirsiniz.

 • JPEG ve PSD dosya formatlarını destekler
 • Orjinal boyut ve paletle görüntü kurtarma
 • PSD görüntüleri için katman verilerini kurtarır
 • Toplu dosya işlemi yapar.
Kullanıcı Oyu
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Yorum yapın