En Çok İzlenen En İyi 5 Yabancı Komedi Filmleri

Biraz neşelenmeye ihtiyacınızmı var? Kafanızı rahatlatmayı ve iyi hissetmenize yardımcı olacak güzel bir eğlenceli filmden başka daha iyi ne olabilir ki?

En Çok İzlenen Yabancı Komedi Filmleri

Aşağıda sizlere sunacağımız izlenmesi gereken yabancı Komedi Filmleri, Komedi, Animasyon, Macera ve Aile türlerinden olacaktır. Seçtiğimiz filmler en çok izlenme sayısı alan ve en popüler yabancı filmlerdir.

1. Oyuncak Hikayesi 4

oyuncak hikayesi 4 izleKaç yaşında olduğun kimin umrunda? Bu Disney/Pixar klasiği, Buzz Lightyear, Şerif Woody, Bay Patates Kafa ve Sinsi Köpekler arasındaki arkadaşlık ve aşk hikayesiyle kalbinizi ısıtacak.

Vizyon Tarihi: 21 Haziran 2019

Yönetmen: Tom Hanks, Tim Allen, Tony Hale

Tür: Animasyon, Macera

Fragman: Oyuncak Hikayesi 4 – Youtube

 


2. Bu Nasıl Sarışın?

bu nasıl sarışın izleBu süper güç veren pembe komedi filmi ile neşeniz yerine gelecek. Elle Woods güzeller güzeli bir kadındır ve okuldaki popülerliği dillere destandır. Ama sarışın olması başına büyük bela açacaktır.

Vizyon Tarihi: 14 Aralık 2011

Yönetmen: Robert Luketic

Oyuncular: Reese Witherspoon, Luke Wilson, Selma Blair

Fragman: Bu Nasıl Sarışın? – Youtube

 


3. İnanılmaz Aile 2

inanılmaz aile 2 izleSüper güçlere sahip olan bir ailenin atıldığı maceraları konu alan harika bir Animasyon filmi. Ailede Küçük Jack-Jack’in süper güçlerinin ortaya çıkması ortalığı biraz karıştıracak ama yine kötü biri çıkıp dünyayı tehtit etmeye başlayacaktır ve Aile birlikte çalışmanın bir yolunu bulmalı ve tehditi ortadan kaldırmalılar.

Vizyon Tarihi: 24 Ağustos 2018

Tür: Animasyon

Fragman: İnanılmaz Aile 2 – Youtube

 


4. Mükemmel Saha

mükemmel saha izleBarden Üniversitesine yeni başlayan Beca, güzel sözlere kanarak okulun kızlarından oluşan bir koroya katılır ve olaylar bundan sonra karışma başlar. Bu komedi filminin 2 ve 3 serisini izlemenizi tavsiye ederiz harika bir komedi filmi izlemek istiyorsanız kesinlikle kaçırmamalısınız.

Yönetmen: Jason Moore

Oyuncular: Anna KEndrick, Skylar Astin, Ben Platt

Fragman: Mükemmel Saha 1 – Youtube

 


5. Kız Gecesi – Grils Trip

kızlar gecesi komedi filmi izleSenelerdir sıkı arkadaş olan dört kız, çümbüşlü bir şenlik için New Orleans’a giderler. Sabaha kadar eğlenen dörtlünün başlarına birbirinden komik ve çoşku verici hadiseler gelir. İçinizi çoşturacak güzel bir yabancı komedi filmi.

Yönetmen: Malcolm D.Lee

Yapımı: 2017 – ABD

Tür: Komedi, Macera

Fragman: GrilsTrip – Youtube

Kullanıcı Oyu
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
En Çok İzlenen En İyi 5 Yabancı Komedi Filmleri

İzlenmesi gereken ve en çok izlenen yabancı komedi filmlerini TOP 5 olarak sıraladık biraz neşelenmeye nederseniz? Bu yabancı komedi filmleri ruh halinizi...

Editor's Rating:
6

Yorum yapın